Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vášho dopytu alebo správy. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

Všetky naše izby sú plne vybavené

• Klimatizácia
    • LED TV
    • Mini chladnička
    • Rýchlovarný set
    • Samostatná kúpeľňa
    • Teplovzdušný fén
    • WiFi pripojenie

46€ / noc

Jednolôžková izba

Návšetvníkom je k dispozícií komfortná
    1 jednolôžková izba.

65€ / noc

Dvojlôžková izba (spojená)

Návšetvníkom sú k dispozícií 3 priestranné dvojlôžkové izby s manželskou posteľou.
    Pri osbsadení 1 osobou je cena 56€.

65€ / noc

Dvojlôžková izba (oddelená)

Návšetvníkom sú k dispozícií 4 priestranné dvojlôžkové izby s oddelenými lôžkami.
    Pri obsadení 1 osobou je cena 56€.

Penzión v centre mesta

Penzion Club sa nachádza v centre mesta, v blízkosti väčšiny historických pamiatok. Hlavné námestie je vzdialené len 3 minúty chôdze.

Náš penzión má dlhodobo najvyššie priemerné hodnotenie v regióne na portáli Booking.com (9.6/10).

• CHECK-IN
      • Po - Štv 14:00 - 21:00
      • Pia - So 14:00 - 22:00
      • Nedeľa 14:00 - 21:00
    • CHECK-OUT
      • Po - Ne do 10:00

Kaviareň Club Café

Na prizemí penziónu sa nachádza kaviareň Club Café, kde ponúkame najlepšiu taliansku kávu v meste, horúcu belgickú čokoládu, domáce limonády a veľa iného. V letných mesiacoch sa tiež môžete schladiť miešanými nápojmi. V priestoroch kaviarne nájdete aj recepciu penziónu. Tešíme sa na Vašu návštevu.

• Po - Štv 7:00 - 21:00
    • Piatok 7:00 - 22:00
    • Sobota 7:30 - 22:00
    • Nedeľa 8:00 - 21:00

Všetko pre komfortný pobyt

Poloha a kontakt

V pripade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi vám zodpovieme na všetky vaše otázky.

Hodnotenia

Krásne priestranné a čisté izby

Naozaj to predčilo moje očakávania. Všetko bolo skvelé a naozaj skvelé prístup do centra. Je to kúsok od všetkého, ideálne pokiaľ chce človek byť na krásnom mieste v krásnom meste.

Barbora

Veľmi príjemný personál

Izby čisté až nad moje očakávanie. Raňajky chutné, úplne postačujúce. Káva výborna! So všetkým som bola spokojná. Nič nemôžem vytknúť.

Eva

Čisté, moderné a priestranné

Pavol

Možnosti okolia

Pamiatky mesta

V Skalici sa zachovalo do dnešnej doby 6 väčších kostolov, 9 menších sakrálnych stavieb, štyri kláštory aj mestské opevnenie.

Zlatnícka dolina

Turistická oblasť Zlatnícka dolina sa nachádza len 7 kilometrov od Skalice a ponúka možnosti stravovania, letných i zimných športov.

Golfové ihrisko

Golfové ihrisko, vybudované v štýle ihrísk linksového typu, z dielne Hans-Georg Erhardta otvorilo svoje brány v roku 2009.